Szanowni Państwo,

w związku z tym, iż w tym tygodniu powinniśmy dokonać odczytów wodomierzy u mieszkańców: Turowa, Mędłowa, Wojkowic, Mnichowic, Zagródek, Bratowic, Milejowic, Wilkowic, Jarosławic, Rynakowic i Okrzeszyc informujemy:

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie z siedzibą w Węgrach ul. Młyńska 9 w związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą występowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przypadków zachorowań na wirusa SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) podjęło decyzję o wprowadzeniu działań o charakterze profilaktycznym związanych przede wszystkim z kontaktem naszych pracowników z odbiorcami naszych usług z zakresu dostawy wody i odbioru nieczystości płynnych. Biorąc powyższe pod uwagę od dnia 12.03.2020 roku do odwołania:

Inkasenci dokonujący odczytów wodomierzy nie będą przeprowadzać odczytów przy bezpośrednim kontakcie z właścicielami posesji.

W celu podania odczytu wodomierza uprzejmie prosimy o:

1) telefoniczne podawanie odczytów wodomierzy pod numerami telefonów:

tel. stacjonarny: 71 31 65 116 wewnętrzny 23 i 24, tel. kom. 668 001 060

2) przesyłanie stanów liczników drogą mailową na adresy:

bok@wodociagizorawina.pl , sekretariat@wodociagizorawina.pl

3) skorzystania za pośrednictwem strony internetowej https://wodociagizorawina.ibok.eu/ z Internetowego  Biura Obsługi Klienta.

Informujemy również, że pracownicy Zakładu będą dzwonić do odbiorców naszych usług i prosić o podanie stanu wodomierza telefonicznie.

Na naszej stronie internetowej podajemy jak poprawnie odczytać stan wodomierza:  https://wodociagizorawina.pl/dla-klienta-2/wodomierze/jak-dokonac-odczytu-wodomierza/