• GZGK w Żórawinie, 55-020 Żórawina Ul. Młyńska 9, Węgry

   

Telefon alarmowy 668-001-050 Pogotowia wodno-kanalizacyjnego dostępny jest przez całą dobę!

Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu kanalizacji oraz zaplecze specjalistycznego sprzętu, pozwalającego na skuteczne wykonywanie zleconych prac. Czyszczenie i udrażnianie instalacji kanalizacyjnych przeprowadzamy za pomocą metody hydrodynamicznej WUKO – metody skutecznej i jednocześnie dającej długotrwały rezultat.

Metoda WUKO

Metoda ta polega na czyszczeniu sieci kanalizacyjnej przy pomocy strumieni wody pod dużym ciśnieniem (do 200 bar). Dzięki silnym strumieniom wody skierowanym do tyłu, zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane za dyszą. Doskonale nadaje się do czyszczenia każdej kanalizacji sanitarnej i deszczowej z ziemi, tłuszczów itp. Dodatkowym atutem ciśnieniowego przepychania kanalizacji jest fakt, że bez ryzyka uszkodzenia powierzchni można oczyścić rurę z zatorów i osadów, które zmniejszają jej średnicę oraz zaburzają przepływ.

Oferta:

Udrażnianie i czyszczenia kanalizacji wewnętrznych instalacji domowych oraz przyłączy do budynków,

Usługi te wykonujemy dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie gminy Żórawina. Stawiamy nacisk na wysoką jakość, terminowość, kompleksowość oraz naszą niezawodność w zakresie świadczonych przez nas usług.

Skip to content
Copy link
Powered by Social Snap