• GZGK w Żórawinie, 55-020 Żórawina Ul. Młyńska 9, Węgry

   

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie oferuje Państwu usługę w zakresie montażu zbiorników bezodpływowych.

W przypadku działek położonych z dala od sieci kanalizacyjnej, montaż zbiornika bezodpływowegojest jednym z najczęściej wybieranych sposobów na gromadzenie i odprowadzanie zanieczyszczeń. Odpowiednio dobrane i zainstalowane szambo ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia szczelną izolację ścieków przy niewysokich kosztach budowy. Montaż zbiornika nie jest problemem nawet w trudnych warunkach gruntowo-wodnych.

Eksploatacja zbiornikanie wymaga ograniczeń w stosowaniu środków czyszczących podczas sprzątania nieruchomości. Zbiorniki dobrze znoszą kontakt z detergentami i specyfikami udrażniającymi odpływy urządzeń sanitarnych.

Usytuowanie zbiornika musi być zgodne z wymogami prawa budowlanego, tzn. uwzględniać minimalne odległości od domów mieszkalnych, granic działek, studni itp. Jednocześnie powinno zapewnić łatwy dojazd i manewrowanie taborem asenizacyjnym. Zbiorniki można lokalizować w trakcie komunikacyjnym. Są one konstrukcjami samonośnymi i nie wymagają specjalnych fundamentów ani obmurowań.

OFERTA MONTAŻU ZBIORNIKA BEZODPŁYWOWEGO:

Usługę montażu wykonujemy dla firm oraz klientów indywidualnych na tereniegminy Żórawina. Na wniosek klienta Zakład przygotowuje indywidualną kalkulację realizacji montażu.

Za wykonaną usługę wystawiamy fakturę VAT.

CHARAKTERYSTYKA OFEROWANYCH ZBIORNIKÓW

Dysponujemy zbiornikami żelbetowymi jednokomorowymi z elementów prefabrykowanych o pojemności 10m3. Podstawowym elementem zbiornika jest element denny, który stanowi jego podstawę, składa się z płyty dennej i płaskich prostokątnych ścian. Element dolny zbiornika przykryty jest płytą pokrywową przejazdową o zwiększonej nośności, która może być obciążona ruchem pojazdów. Zbiornik wyposażony jest w komin włazowy wraz z włazem kanałowym.

Wymiary zbiornika:

  • szerokość 2400+10 mm
  • długość 3000+10 mm
  • wysokość wewnętrzna 1640±25mm
  • grubość dna 100+10mm
  • masa 6295 kg
Copy link
Powered by Social Snap